GDPR Adatkezelési tájékoztató

Tisztelt Horgásztárs !

Ezúton tájékoztatom, hogy 2018. május 25.-én lép hatályba az Általános Adatvédelmi Rendelet ( General Data Protection Regulation – „ GDPR” ), mely szabályozza a horgásztársak által az egyesülettel megosztott személyes adatok kezelését és felhasználását.

A GDPR felülírja a meglévő magyar adatvédelmi szabályokat, egységesíti az uniós tagállamok adatkezelési szabályait. Célja, hogy a horgásztársak nagyobb ellenőrzést gyakorolhassanak a személyes adataiknak gyűjtése, tárolása, megosztása és felhasználása fellett. Az egyesület is elkészítette a jogszabálynak megfelelően az Adatkezelési Szabályzatát, mely az egyesület horgásztanyáján nyitvatartási időben, míg az egyesület honlapján ( WWW.fonyodisporthorgaszegyesulet.hu ) bármikor megtekinthető.

Fonyódi Sporthorgász Egyesület Adatvédelmi Tájékoztató (865 letöltés )
Fonyódi Sporthorgász Egyesület Adatvédelmi Szabályzat (904 letöltés )

Fonyód, 2018. május 25.

 

Elérhetőségek:
Székhely : 8640 Fonyód, Tópart u. 2.
Horgásztanya: 8640 Fonyód , Tópart u. 2.
Telefon: 06-30-4920773


Honlapra vonatkozó tájékoztatás

Mik azok a sütik és hogyan kezeljük őket?

A sütik (cookie-k) olyan kisméretű adatfájlok (továbbiakban: sütik), amelyek a weboldalon keresztül a weboldal használatával kerülnek az Ön számítógépére úgy, hogy azokat az Ön internetes böngészője menti le és tárolja el. A leggyakrabban használt internetes böngészők (Chrome, Firefox, stb.) többsége alapbeállításként elfogadja és engedélyezi a sütik letöltését és használatát, az viszont már Öntől függ, hogy a böngésző beállításainak módosításával ezeket visszautasítja vagy letiltja, illetve Ön a már a számítógépen lévő eltárolt sütiket is tudja törölni.  A sütik használatáról az egyes böngészők „súgó” menüpontja nyújt bővebb tájékoztatást.

Vannak olyan sütik, amelyek nem igénylik az Ön előzetes hozzájárulását. Ezekről weblapunk az Ön első látogatásának megkezdésekor ad rövid tájékoztatást, ilyenek például a hitelesítési, multimédia-lejátszó, terheléskiegyenlítő, a felhasználói felület testreszabását segítő munkamenet-sütik, valamint a felhasználó-központú biztonsági sütik.

A hozzájárulást igénylő sütikről – amennyiben az adatkezelés már az oldal felkeresésével megkezdődik – a honlapunk az első látogatás megkezdésekor tájékoztatja Önt és kérjük az Ön hozzájárulását.

Honlapunk nem alkalmaz és nem is engedélyez olyan sütiket, amelyek segítségével harmadik személyek az Ön hozzájárulása nélkül adatot gyűjthetnek.

A sütik elfogadása nem kötelező, azonban nem vállalunk azért felelősséget, ha sütik engedélyezése hiányában a weblapunk esetleg nem az elvárt módon működik.

 A sütik lejárati ideje 6 hónap.

A honlap felkeresése során az alábbi – a Felhasználó személyének azonosítására nem alkalmas – adatokat gyűjti automatikusan:

– a honlapot meglátogató számítógép IP címe,
– telepített böngészőjének típusa,
– a honlap igénybevételének kezdési és fejezési időpontja,
– a letöltött fő- és aloldalak száma,
– az egyes aloldalakra vonatkozó információk,
– a Felhasználó országára vonatkozó információk,
– Google-ra vonatkozó információk, ha a Felhasználó a Google-ból érkezett.

A Felhasználó személyének azonosítására nem alkalmas adatokat a weboldal üzemeltetője anonimizálva felhasználja a honlap menedzseléséhez, üzemeltetéséhez, további fejlesztéséhez, belső statisztikák készítéséhez vagy megoszthatja harmadik féllel annak érdekében, hogy a felhasználók számára lényeges tartalmat és hirdetéseket biztosíthasson.